HAKKIMIZDA


İstanbul Tarım San. ve Tic. A. Ş. 1993 yılında kurulmuş ve sebze tohumları ıslahı konusunda yoğunlaşmıştır. Antalya’da bulunan ilk tesislerimizden sonra 2015 yılında 180 dekar alanda inşa edilen yeni tesislerine taşınmıştır. 140 dekar sera alanı, tohum işleme üniteleri, laboratuarlar, depolama alanları, idari bina ve sosyal tesisleri ile sebze tohumlarının ıslahı, denemesi ve üretimi konularında dünyanın en modern ve entegre tesislerinden bir tanesidir.

Yeni yatırımlar, genişleyen ıslahçı kadrosu ve ıslah programları ile ürün çeşitliliğimiz hızla artmaktadır. Domates, biber, hıyar, kavun, karpuz ve patlıcan türlerindeki ıslah programımızdan çıkan hibrit çeşitlerimizi Delta Seed markası ile iç pazarda ve tüm dünyada pazarlamaktayız.

Artan yurtdışı faaliyetlerimiz ve iş ortaklarımız olarak gördüğümüz distribütörlerimiz ile iyi tanınan global bir tohum tedarikçisi olmak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Pazarında lider konumda olan birçok çeşidimiz ile üreticilerimizin hayatını kolaylaştırmaktayız. Üretici - Tedarikçi - Gıda Perakendecisi / Gıda Sanayicisi üçgenindeki uyum ve başarıyı arttırmak temel ıslah felsefemizdir.

Bu yüzden Delta Seed logomuzun ayrılmaz parçası  olarak akıllı tohumlar sloganını kullanıyoruz. Çünkü bu amaçlarımıza ancak akılla ulaşabiliriz.